вторник, 22 октомври 2019 г.

Успехи за България на световното първенство по Шотокан Карте –До

На провелото се световно първенство по Шотокан Карате-До в Карлови Вари, Чехия българските състезатели на треньора Виктор Свиленов от клуб „Ипон“ и спортни зали „Fenix Sport” грабнаха общо седем медала.

В дисциплината кумите на възраст 16-17 г. в категория - 73 кг, Светислав Тодоров стана световен шампион. Също така той завоюва и 3-то място на отборната дисциплина кумите на възраст 16-20 г. Ирен Христова стана вицесветовна шампионка в дисциплината кумите на възраст 14-15 г. в категория - 53 кг. Тя завоюва и вицесветовна титла в дисциплината отборно момичета във възраст 12-15 г. и микс отборно кумите във възраст 12-15 г.

Стоян Кисьов завоюва 3-то място в категория -70 кг. на възраст 18-21 г. Йълдъз Ибрям от същия клуб 3-та отборно кумите на възраст 16-20 г. В дисциплината Мастърс, възраст жени над 18 г., категория – опен, вицешампиона стана Кристина Свиленова. В дисциплината кумите, възраст мъже над 18 г., категория опен, брозна грабна Сашко Патраклиев. В дисциплината кумите, възраст мъже над 21 г., категория до 80 кг. Йордан Георгиев също спечели бронзов медал.

Няма коментари:

Легендарният хипхопър Rob Money от C- BLOCK подари шапката си на кобилата Грация

Световни звезди имат любимо място в България, кончета им правят компания Емблематичният хип-хоп изпълнител Rob Money от C- BLOCK посети Конн...